ДОСТАВКА

Інформація про доставку

ДОСТАВКА ТОВАРІВ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КІЛЬКОМА СПОСОБАМИ, ЗАЛЕЖНО ВІД ВАШИХ ПОБАЖАНЬ

 

1. Самостійне вивезення зі складу

Просимо завчасно телефонувати та попереджати нас про свій візит.
Адреса: с. Старі Петрівці, вул. Дубровська, 21, Вишгородський р-н, Київська обл., 07353, Україна Часи роботи: Пн-Пт 9:00-18:00.

2. Доставка на склад компаниії-перевізника

Завдяки простоті, оперативності та широкій географії поштових сервісів цей спосіб доставки малогабаритних запчастин є найбільш розповсюдженим і зручним.

Товар доставляється на склад компанії перевізника за рахунок продавця в будь-який з доступних населених пунктів.

При використанні цього способу доставки Ви самостійно обираєте компанію-перевізника, а також вказуєте населений пункт доставки та бажаний склад отримання. 

3. Доставка "до дверей"

Самий зручний спосіб доставки для отримувача. Такий спосіб доставки дозволяє Вам замовити і отримати необхідну запчастину не виходячи з дому або офісу, що максимально економить Ваш час. Так як мова йде про додатковий сервіс, оплата доставки товару безпосередньо покупцеві здійснюється за його рахунок.

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ І ОПЛАТУ

При отриманні замовлення в офісі компанії-перевізника, або  під час доставки кур'єром перевізника, - Вам необхідно перевірити упаковку та товар на наявністьдефектів, які могли бути отримані під час перевезення.. Якщо Вами виявлені удари,пошкодження на товарі – явні ознаки недбалого відношення під час перевезення  – Вам необхідно заповнити Акт пошкоджень, який надає компанія-перевізник, і відправити нам копію Акта на e-mail адресу. Після чого обставини виявлених пошкоджень будуть пояснюватися з компанією-перевізником, а Ви отримаєте новий товар.

Увага! Шановні покупці, звертаємо Вашу увагу, що через складну ситуацію на сході України тимчасово призупинена доставка в зону проведення ООС.

Поділитися сторінкою