На сьогодні в Україні представлена велика кількість зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів КЛААС. Для аграріїв завжди є важливим питання не сама наявність в господарстві високопродуктивної зернозбиральної техніки, а її робота в період збору врожаїв. Експлуатаційні витрати на ремонт техніки КЛААС виливається в не малі кошти. І постає питання: де купити запчастини CLAAS дешевше. Якщо зайти в інтернет можна знайти велику кількість компаній, які пропонують запчастини КЛААС або їх аналоги по ціні в рази дешевше оригінальних запчастин, але дешевше не завжди виявляються якіснишим.

Компанія «Гудермейстер» на власному багаторічному досвіді експлуатації техніки КЛААС не по чуткам знайома з цією ситуацією. 5 років тому для власних комбайнів ми почали виготовлення запасних частин з метою збільшення терміну їх експлуатації. Наша спроба виявилась успішною. Ми почали пропонувати свої рішення знайомим власникам техніки КЛААС і на сьогодні ми маємо більше 500 задоволених клієнтів від малих підприємств до великих агрохолдінгів.

За 5 років діяльності, як виробники запчастин до сільгосптехніки CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE нами було розроблено більше 600 найменувань одиниць запасних частин таких як зірочки, шнеки, решета, підбарабання, тощо, які вигідно відрізняються своєю рентабельністю, надійністю і окупністю. Всі запчастини виготовляються з точним дотриманням всіх розмірів та стовідсотково оригінальної якості. При виготовленні запчастин ми використовуємо новітнє високоточне обладнання та високоякісні матеріали (80% продукції виготовлено з імпортної технічної нержавіючої або легованої сталі). Все це дозволило нам збільшити термін експлуатації запчастин власного виробництва в 2 – 2,5 разів в порівнянні з оригінальними запчастинами. Тому ми впевнено надаємо гарантію на наші запчастини до техніки КЛААС, ДЖОН ДИР, НЬЮ ХОЛАНД, КЕЙС від 6 до 24 місяців і заміну запчастини протягом 24 годин в гарантійний період. 

Ціна на запчастини до техніки КЛААС від компанії «Gudermeister» на 20%-40% менша ніж оригінальні запчастини CLAAS і весь асортимент завжди є на нашому складі. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Ми постійно поповнюємо наш асортимент, і ви можете купити запчастини до комбайнів Клаас в Україні за найкращим співвідношенням ціна / якість. Всі найновіші деталі будь-якої модифікації доступні вам уже сьогодні і представлені у нас на сайті та в виставковому залі нашої компанії. Для оформлення замовлення телефонуйте нам і назвіть артикул товару.

Поділитися сторінкою